ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 13:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   Kur`an-ı kerim 3.cü ayet..........
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2009 Per 21:49:08      Kur`an-ı kerim 3.cü ayet..........sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

3-Onlar gayba(gizli olan) İnanırlar namaz kılarlar kendilerine verdiğimiz mallardan Allah yolunda hacarlar.

Kesinlikle okumanızı tavsiye ederim şayet CİNler hakkındaki herşeyi merak ediyorsanız kesinlikle okuyunuz o kadar güzel ve o kadar şaşırıcağınız şeyler öğreniyorsunuzki cinler ve şeytanlar hakkında inanın çok şaşırtıcı ve tamamen gerçek bir kitap şiddetle tavsiye ediyorum....

Hak razı gele..........

TopaLKIrrkayaK

TopaLKIrrkayaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2009 Per 22:24:17sohbet oyun linki
Evet ben bu olaya cok yakından şahit oldum.. Üniversite de ben evde yokken 3 arkadaşım cin cagırmış ve ordaki kıza musallat olmuş, kız okulu bu yüzden bıraktı ve şehri terk etti. Bu tür konuları fazla merak edip irdelememek gerek...

IDIO

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2009 Per 22:58:08sohbet oyun linki

Arkadaşlar cinlerden kim korkar 5 vakit namaz kılmayan korkar kelime-i şahadet getirmeyen korkar oruç tutmayan korkar zekat vermiyen korkar cünüp gezen korkar daha doğrusu 32 farzı uygulamıyan adam korkar Sen bu görevlerini yaparsan değil yanına cinnin yaklaşması uzağından bile geçemez korkar cinlerden korkankar islamın derinliğine inmayanlar korkar bir nevi dpğru sölediniz ben şöle diyim o zaman DİN KONUSUNDA İSLAM KONUSUNDA ÇOK DERİN BİR MALUMATI BİLGİSİ OLMUYANLAR BU KİTABI OKUMASINLAR şayet benim derin bir islam bilgim var derseniz okuyun çünkü bana musallat olamazlar olsalar dahi ben nasıl korunucağımı biliyorum hangi dualarla kurtulucağımı biliyorum cinlerden ama cinlerden nasıl kurunucağını bilmiyenler okumasın bu kitabı saygılar........

IDIO

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2009 Per 23:59:33sohbet oyun linki
·HINTKUMASI· :
IDIO :

Arkadaşlar cinlerden kim korkar 5 vakit namaz kılmayan korkar kelime-i şahadet getirmeyen korkar oruç tutmayan korkar zekat vermiyen korkar cünüp gezen korkar daha doğrusu 32 farzı uygulamıyan adam korkar Sen bu görevlerini yaparsan değil yanına cinnin yaklaşması uzağından bile geçemez korkar cinlerden korkankar islamın derinliğine inmayanlar korkar bir nevi dpğru sölediniz ben şöle diyim o zaman DİN KONUSUNDA İSLAM KONUSUNDA ÇOK DERİN BİR MALUMATI BİLGİSİ OLMUYANLAR BU KİTABI OKUMASINLAR şayet benim derin bir islam bilgim var derseniz okuyun çünkü bana musallat olamazlar olsalar dahi ben nasıl korunucağımı biliyorum hangi dualarla kurtulucağımı biliyorum cinlerden ama cinlerden nasıl kurunucağını bilmiyenler okumasın bu kitabı saygılar........

Peki senin din hakkında derin bilgin varmıdır ki bu kitabı bize tavsiye ediyorsun.Şayet yoksa okumadığın bir kitabı nasıl tavsiye edebiliyorsun. ? Son olarak  ben çooook henüz ergenlik çağına girmemiş cocuğun 3 harfliler tarafından carpıldığını duydum.Bu yüzden bence sen pek irdeleme bu konuyu..

Ne kadar derin bilgim olduğunu şöle söliyeyim sana biri sana nasılsın dediği zaman sen Allaha şükür dersin geçersin ezbere laf Allaha şükür ya nasıl olsun ama ben Allaha şükür derken bunu bütün hücrelerime kadar hissederek sölüyorum din hakkında çok ama çok derin bilgim var bir gardolap din hakkında kitap okudum üstelik hocalarım saolsunlar hiç durmadanda onlara din hakkında sürekli sorular sorarım zaten dini bilgisi olmayan insan böle konular açamaz açtığım başlıklara bakarsan görürsün belliki bakmamıssın birde demissinki SEN BU KİTABI OKUDUNMUKİ TAVSİYE EDİYORSUN DEMİSSİN sende mantık namına birşey varmı dimağını nerde bıraktın sen ben OKUMADIĞIM bir kitabı neden tavsiye deyim size tekrar sölüyorum Korkuyorsanız okumayın arkadaşlar CİNLERDEN korkan kişi okumasın bu kitabı hatta bu başlığa biile girmesin ne diyelim adını bile telaffuz etmekten korkuyorsunuz demekki sizin inancınızda bir eksiklik var madem sen müslümansın madem imanın tam o zaman sen onlardan korkma onlar senden korksunlar insan yeryüzüne halife olarak gönderildi sen onlardan daha daha çok akıllısın Senden daha akılsız olan birinden neden korkuyorsun ki içlerinde müslüman olan cin kardeşlerim var onları tenzih ederim saygılar......cinler hakkında daha derin bilgi isterseniz onuda yazarım....

CooLizmirArtek

CooLizmirArtek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2009 Cum 03:36:39sohbet oyun linki
KI$ KI$ cinler KI$ KI$ yallah Cinler Yallah :D

socrates00

socrates00 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2009 Cum 03:53:50sohbet oyun linki

şu başlığa girip bunları okumaz olaydım her tarafmla gülüyorum yahu cin kardeşlerim demiş bide :D neymiş btn hücrelerinde hissediyomuş:) böyle mi ispatlıyosun dini bilgini arkdşm btn hücrelerinde hissettiğini söyleyerek arkdşlar yeni medyum memişimiz yetişiyor:))

gelelim esas konuya bakın herkesin anlayabilceği şekilde anlatıcam..size bir soru eğer cinlerden zarar gelmiycek olsa allh bizi beraber yaratıp beraber aynı boyutta yani gözle görülür bir şekilde birlikte yaşatmazmıydı? iyi düşünün bu soruyu cevap burda işte bu işin sağlam müslümanlıkla alakası yok her türlü sakat bi iş yoksa herkesin cinlerden arkdşı olmştu şimdi mantık diyorum lütfen akıl en önemli şey ama kullanana arkdşlarım kendinize iyi bakın...

TopaLKIrrkayaK

TopaLKIrrkayaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2009 Cum 09:21:05sohbet oyun linki
Bir cin atasözü der ki: Yaklaşma yakarım o da olmadı çarparım

IDIO

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Kas.2009 Cmt 12:21:28sohbet oyun linki
socrates00 :

şu başlığa girip bunları okumaz olaydım her tarafmla gülüyorum yahu cin kardeşlerim demiş bide :D neymiş btn hücrelerinde hissediyomuş:) böyle mi ispatlıyosun dini bilgini arkdşm btn hücrelerinde hissettiğini söyleyerek arkdşlar yeni medyum memişimiz yetişiyor:))

gelelim esas konuya bakın herkesin anlayabilceği şekilde anlatıcam..size bir soru eğer cinlerden zarar gelmiycek olsa allh bizi beraber yaratıp beraber aynı boyutta yani gözle görülür bir şekilde birlikte yaşatmazmıydı? iyi düşünün bu soruyu cevap burda işte bu işin sağlam müslümanlıkla alakası yok her türlü sakat bi iş yoksa herkesin cinlerden arkdşı olmştu şimdi mantık diyorum lütfen akıl en önemli şey ama kullanana arkdşlarım kendinize iyi bakın...

socrates00 sana ben dini çok iyi bildiğimi nasıl kanıtlıcam onu bana bir sölermisin birde cin kardeşimiz dedim diyede bana gülüyorsun socrates00 cinlerdende müslüman olanları var müslüman müslümanın kardeşidir ister insan olsun ister cin olsun sonuçta müslümandır siz socrates00 beni eleştiriyorsunuz daha bir kelime-i şahadeti getiremiyorsunuz sizin dini bilginiz nedir soruyorum size müslümanım diye övünürsünüz daha 32 farzı bilmessiniz siz din denince başımıza allame alim kesilirsiniz kur`anı kerimi kaç kere hatim ettin siz cahilsiniz ama herkonuda maşallah dehasınız başımıza kaç tane din hakkında kitap okudun bunları söle bana bunları söle bunların cevaplarını ver ondan sonra gel beni eleştir ve gel bana bilmem nerelerinle gül beyniniz gelişmemişki açtığım başlıgı bile yanlış anlıyorsunuz ben size diyorumki CİNler hakkında ne merak ediyorsanız bu kitabı alın ve okuyun hem çok zevkli bir kitap hemde gece okursanız şayet ürkütüyor biraz hemde içindekilerin hepside gerçektir sen madem bu kitabı okumucaksın socrates00 neden bu başlığa girersin arkadaşım hadi okumadın bari cinlerle ilgili bildiklerini paylaş bilmeyenler birşerler öğrensinler dimi insanları tenkit etmek için fırsatlar aramayın işinşiz gücünüz eleştiri olmuş size tekrar sölüyorum imanınız zayıf imanınız kuvettli olsaydı ne onlardan korkardınız nede adını sölerken çekinirdiniz cinler hakkında hiç birşey bilmiyorsunuz geliyorsunuz kolu komşunuzun akrabalarınızın başıma gelen olayları anlatıyorsunuz yok benim komşumun bilmem neresine cin kaçtıda çıkaramadık yok bizim amcamızın oglunun bilmem nereside cin girdide aman dikkat edinde sizinde bi yerinize cin kaçmasın diyorsunuz işte bu nedir cehalettir din hakkında bilginiz yoksa susun ama siz işte cahiller takımız gelmissiniz tenkit için fırsat kolluyorusunuz ne güzel sölemiş mevlana
Ne kadar bilirsen bil söylediklerin karşındakinin anlayacağı kadardır işte sizin dimağınızda ancak bu kadarını anlıyor........

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir